Навчальна аудиторії 322 IV корпус

12 жовтня на кафедрі Систем Автоматизованого Проектування відбулось урочисте відкриття навчальної лабораторії, яку відремонтувала та облаштувала IT компанія Sombra.

Компанія заснована у 2013 році Віктором Чехом #ViktorChekh та налічує майже 300 професіоналів своєї справи. Працює з сучасним стеком технологій: Java, JavaScript/TypeScript, Angular, Node.JS, Python, .NET.

У церемонії урочистого перерізання стрічки прийняли участь ректор Національного університету “Львівська політехніка” д.т.н., проф. Бобало Ю. Я., та генеральний директор фірми Sombra. У святковій презентації прийняли також участь завідувач кафедри Систем Автоматизованого Проектування проф. Лобур Михайло, перший проректор Матвійків Олег, технічний директор фірми Sombra Наконечний Юрій, маркетинг менеджер фірми Sombra Кузів Мирослава, директор Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій проф. Медиковський Микола, а також студенти та працівники кафедри.

Урочисте відкриття навчальної лабораторії

Представники університету наголосили, що основою успішного навчання студентів є розуміння, що те що вони вивчають сьогодні, завтра їм буде потрібне на роботі. Саме тому, співпраця із роботодавцями додає впевненості при здобуванні нових знань і того, що вони вибрали один з найкращих навчальних закладів, якщо успішні IT-фірми його підтримують.

У зв’язку із швидким розвитком ІТ-галузі в Україні, зростає попит на працівників даної сфери серед фірм. Вищі навчальні заклади і Львівська політехніка в тому числі зацікавлені підготувати для ринку праці найкращих спеціалістів в даній галузі, однак без зворотного зв’язку, це зробити досить складно, саме тому двостороння співпраця між роботодавцем і навчальним закладом, який готує для них потенційних працівників є обов’язковим етапом і має стати як стандарт у підготовці молодих фахівців. Адже відкриття нових лабораторій задає новий рівень у якості навчального процесу.

Забезпечення лабораторій комфортними умовами і засобами для навчання наближеними до рівня IT-фірм показує, що у майбутньому їх чекають ще кращі офіси і умови праці і таким чином має заохочувати до навчання. Як наголосив ректор Львівської Політехніки проф. Юрій Бобало - у такій лабораторії неможливо погано вчитися.

Ми вдячні фірмі Sombra за нову лабораторію та надану сучасну техніку і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!