Видавництво MDPI

Розпочато набір статей у спеціальний випуск за тематикою “Innovation and Inventions in Aerospace and UAV Applications” (“Іновації і винаходи в аерокосмічній галузі та застосуваннях безпілотних літальних апаратів (БпЛА)”) видавництва MDPI (Multidisciplinary Digital Publishing Institute).

MDPI є видавцем наукових журналів з відкритим доступом. MDPI публікує 379 академічних журналів, у тому числі 83 з імпакт-фактором із 93 охоплених розширеним індексом наукового цитування (Science Citation Index Expanded). Журнали MDPI індексуються в наукометричних базах Scopus, SCIE (Web of Science), PubMed, MEDLINE, PMC, Embase, Ei Compendex, Inspec та в багатьох інших.

Журнали MDPI, які включено у випуск за тематикою “Innovation and Inventions in Aerospace and UAV Applications”:

Редактори випуску за тематикою “Іновації та винаходи в аерокосмічній галузі і у сфері застосування БпЛА” запрошують Вас подати статтю в один з журналів за цією тематикою. Останнім часом спостерігається величезне зростання розвитку безпілотних літальних апаратів (БПЛА) і аерокосмічної тематики. Кожен місяць приносить нові ідеї, пов’язані з авіацією в її широкому розумінні, стаючи ще сильнішим прискорювачем для досліджень у цій галузі. Цей випуск має на меті сприяти інноваційному розвитку пілотованої та безпілотної авіації в різних областях.

Особлива увага приділятиметься високоякісним статтям, які стосуються значних досягнень у проектуванні, моделюванні, управлінні, а також у іноваційних підходах і застосуваннях безпілотних літальних апаратів (БпЛА).

Innovation and Inventions in Aerospace and UAV Applications

Потенційні теми включають, але не обмежуються, наступне:

Редактори:

Терміни і дати

Детальна інформація про випуск знаходиться на сайті MDPI

Список відповідних журналів, що включені до цієї тематики.